Nawigacja

Aktualności

Internetowy konkurs o polskim aktywizmie społecznym – 22-29 kwietnia 2021

Zdobądź informacje o polskim aktywizmie społecznym i stań przed szansą wygrania nagród od IPN i NBP

  • Internetowy konkurs o polskim aktywizmie społecznym
    Internetowy konkurs o polskim aktywizmie społecznym

Konkurs oparty jest o zagadnienie pracy dla polskiej wspólnoty na przestrzeni ponad półtora wieku, które znajdziecie na wystawie  IPN „Użyteczność. Patriotyczny aktywizm społeczny i działania modernizacyjne w Polsce od końca XVIII wieku do II wojny światowej”. Ekspozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem odbiorców, którzy podkreślali potrzebę mówienia o naszych dziejach z podkreśleniem pracy społecznej i codziennego, systematycznego budowania.

Uczestnik konkursu staje przed szansą zdobycia interesujących informacji i wygrania atrakcyjnych nagród: wydawnictw Instytutu Pamięci Narodowej i specjalnych monet Narodowego Banku Polskiego.

By odpowiednio się do niego przygotować merytorycznie, należy obejrzeć dostępną on-line wystawę „Użyteczność. Patriotyczny aktywizm społeczny i działania modernizacyjne w Polsce od końca XVIII wieku do II wojny światowej”.

Następnie należy zapoznać się z regulaminem, wejść na stronę joinmyquiz.com lub zalogować się do aplikacji Quizizz.

Ważne! W miejscu "Twoja nazwa na platformie Quizizz to..." należy podać swój adres e-mail, przez który będziemy kontaktować się ze zwycięzcami.

Kod dołączenia do gry:  4041 9186

Gra będzie aktywna od 22 kwietnia 2021 do 29 kwietnia 2021 r.do godz. 16.00.


Co można wygrać?

Nagrodą za zajęcie I-go miejsca jest srebrna moneta Witold Lutosławski 1913-1994 o nominale 10 zł ufundowana przez oraz Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie oraz gry i publikacje ufundowane przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie.
{GALERIA:575435-575438}
 
Nagrodą za zajęcie II-go miejsca jest okolicznościowa moneta obiegowa 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości o nominale 5 zł ufundowana przez oraz Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie  oraz gry i publikacje ufundowane przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie.

 
Nagrodą za zajęcie III-go są gry i publikacje ufundowane przez Instytut Pamięci Narodowej, Oddział w Lublinie
 

Fundatorzy nagród: Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie i Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie
 
 
 

 

do góry