Nawigacja

Aktualności

Komunikaty w związku ryzykiem epidemiologicznym występującym w Polsce


Informujemy, że w związku z ryzykiem epidemiologicznym występującym w Polsce kierownictwo Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie oraz Delegatury Instytutu Pamięci Narodowej w Radomiu podjęło następujące działania:

  • Odwołanie lub przeniesienie na inny termin wydarzeń o charakterze grupowym.
  • Zamknięcie do odwołania Czytelni Akt Jawnych Oddziałowego Archiwum IPN Lublin i Delegatury IPN Radom.
  • Zamknięcie do odwołania księgarni IPN Lublin.

Prosimy interesantów o ograniczenie wizyt w IPN Lublin i Delegaturze IPN Radom. W sprawach pilnych proponujemy kontakt telefoniczny, e-mail lub za pośrednictwem tradycyjnej korespondencji.


 

 

Komunikat dotyczący składania wniosków w Oddziałowych Archiwum IPN Lublin

Szanowni Państwo, w związku z wprowadzeniem w Instytucie Pamięci Narodowej działań mających na celu obniżenie poziomu zagrożenia zarażeniem wirusem COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo wnioskodawców oraz pracowników prosimy, by zapytania dotyczące zasad udostępniania dokumentów i realizacji spraw z zakresu działania pionu archiwalnego kierowali Państwo – o ile to możliwe – drogą mailową na adres: obuiad.lublin@ipn.gov.pl.

  • W przypadku zapytań dotyczących losów krewnych - ofiar represji niemieckich i sowieckich podczas II wojny światowej, na adres: ofiary@ipn.gov.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym linkiem.
  • Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego pod nr 81 53 63 411. 
  • Zachęcamy również do składania wniosków wszystkich rodzajów korespondencyjnie.

 

do góry