Nawigacja

Aktualności

11 września 2021 r. startuje 6. Mila Pamięci Ofiar Komunizmu w Lublinie – zapisy już trwają

  • 6. Mila Pamięci Ofiar Komunizmu w Lublinie
    6. Mila Pamięci Ofiar Komunizmu w Lublinie

Bieg „6.Mila Pamięci Ofiar komunizmu” rozgrywany jest w ramach Lubelskiej Biegowej Triady Pamięci, na dystansie 1609 metrów. Miejsce biegu to w tym roku Park Ludowy w Lublinie. Zapisz się i pobiegnij w peletonie biegaczy, satysfakcja gwarantowana. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Corocznie na starcie mamy do 500 zawodników.

 Na zwycięzców czekają nagrody w klasyfikacjach uczniów, rodziców i nauczycieli a także najliczniejszej reprezentacji szkoły. Formuła biegu pozwala na wspólne bieganie całego środowiska szkolnego.

Partnerem wydarzenia 6. Lubelskiej Biegowej Triady Pamięci jest Województwo Lubelskie w ramach programu „Warto być Polakiem”. Wydarzenie finansowane przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Szczegółowe zasady biegu  w regulaminie i programie imprezy. Zachęcamy do promocji  biegu w środowisku szkolnym. To dla was jest ta oferta. Podbij swoją pamięć historyczną przez sport. Organizator: Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin”. Współorganizacja:  Region Środkowo-Wschodni NSZZ „Solidarność”, IPN Oddział Lublin i Lubelski Kurator Oświaty. Patronat honorowy: Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent m. Lublin.

do góry