Nawigacja

Aktualności

Ciągłość pracy IPN Lublin zgodnie z przyjętymi zasadami reżimu sanitarnego

Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie zapewnia ciągłość pracy w czasie epidemii. Działania odbywają zgodnie z reżimem sanitarnym

W związku z wejściem w życie nowego zarządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2020 r., regulującego m.in. pracę w urzędach administracji publicznej lub jednostkach organizacyjnych wykonujących zadania o charakterze publicznym, informujemy, iż Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie zapewnia ciągłość realizacji ustawowych zadań IPN wynikających z przepisów prawa.

Z uwagi na bezpieczeństwo pracowników i interesantów wszystko odbywa się w ścisłym reżimie sanitarnym, dlatego wszystkie osoby zobowiązane są do przestrzegania zasad przeciwdziałaniu epidemii COVID19. W każdej sprawie zalecany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mail. Pozwoli to uniknąć kolejek, które mogą powodować niedogodności dla interesantów.

Istnieje możliwość osobistego złożenia wniosku (gdy jest taki wymóg ustawowy), lecz zalecamy składanie wniosków korespondencyjnie lub przez e-mail. 

Wizyta w czytelni jest możliwa wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Z czytelni jednocześnie może korzystać maksymalnie dwóch wnioskodawców przez wcześniej określony czas.


Oddział IPN w Lublinie
Godziny przyjęć interesantów: poniedziałek-piątek, g. 8.00-15.30
Dane kontaktowe:
tel. 81 53 63 401
e-mail: oddzial.lublin@ipn.gov.pl

Dane do kontaktu dla osób chcących zrealizować wnioski w Oddziałowym Archiwum IPN w Lublinie:
tel. 81 53 63 411
e-mail: obuiad.lublin@ipn.gov.pl


 

do góry